Twój partner w biznesie

Jesteśmy specjalistami w zakresie kompleksowej informatyzacji firm. Dla naszych klientów tworzymy profesjonalne rozwiązania, optymalnie dobrane pod kątem ich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Stosując najnowocześniejsze technologie i wybierając produkty wysokiej jakości, możemy sprostać nawet najbardziej niestandardowym wymaganiom, stawianym przez klientów.

Wieloletnie doświadczenie, gruntowna wiedza i dbałość o detale sprawiają, że oferujemy rozwiązania systemowe, które cechują się niezawodnością, bezpieczeństwem i szybkością działania oraz prostotą i wygodą obsługi. Dostarczamy idealnie dopasowane narzędzia do efektywnej obsługi klienta i zarządzania zasobami firmy oraz do skutecznej promocji w Internecie.

Pracowaliśmy i nadal pracujemy dla partnerów z całego świata: Red Sky, Polcode, Internet Dream Studio (UK), Hardingdesign Ltd. (UK), Weight Loss Forever Ltd (Kanada), Crunchy Consulting (USA), BlStream oraz wielu innych.

Zadowolenie i satysfakcja klienta są dla nas bezcenne, dlatego mamy ambicję być kimś więcej niż jednorazowym wykonawcą. Staramy się być dla naszych klientów stałym partnerem w biznesie – gwarantując pełne wsparcie, opiekę serwisową i szybki czas reakcji na zgłoszone problemy.

Simple Systems – jeden telefon i życie staje się prostsze!