Co robimy?

Zajmujemy się doradztwem, tworzeniem i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań programistycznych, systemów IT oraz narzędzi do zarządzania firm. Efektywny obieg informacji, bezpieczeństwo i wizerunek firmy to priorytety, do których przywiązujemy szczególną wagę.

Tworzymy autorskie, profesjonalne, dopasowane do potrzeb klienta aplikacje do zarządzania wewnętrznymi zasobami, usługami i organizacją pracy oraz serwisy intranetowe i internetowe, wspomagające obieg informacji i promocję firmy w globalnej skali. Nasze serwisy cechują się wygodą obsługi, łatwością administrowania i możliwością wszechstronnej rozbudowy lub aktualizacji dzięki modułowej konstrukcji i autorskiemu systemowi CMS.

Na potrzeby projektów tworzymy firmowe sieci komputerowe, oparte na nowoczesnych rozwiązaniach w zakresie łączności przewodowej i bezprzewodowej. Stosownie do potrzeb i wielkości sieci dobieramy odpowiedni sprzęt, terminale oraz urządzenia peryferyjne, a także zapewniamy ich montaż i bezawaryjną współpracę ze stworzonym na potrzeby klienta oprogramowaniem.

Wiemy, że niezawodny i bezpieczny obieg informacji stanowi centralny układ nerwowy każdej nowoczesnej firmy. Dlatego poza dostarczaniem oprogramowania i rozwiązań, szkolimy również personel w zakresie obsługi i zarządzania infrastrukturą sieciową oraz procedur wewnętrznego bezpieczeństwa i ochrony danych.

Simple Systems – systemy na miarę!